![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2021/10/tqwarjhf56nflcrlgyexgxsgmjzmfazw4pcfv34i-520x400.jpg)
Відділ протидії кіберзлочинам у Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України надає рекомендації щодо підвищення рівня обізнаності населення про шахрайські схеми.
Відділ протидії кіберзлочинам у Сумській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України надає рекомендації щодо підвищення рівня обізнаності населення про шахрайські схеми.
Кількість здобувачів освіти у 2023-2024 н.р. становить 148 осіб. Кількість вихованців закладу дошкільної освіти становить 22 дітей
синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі З метою протидії кіберзлочинам надаємо посилання на електронну платформу MRIYA https://mriya.social/
Розклад уроків на І та ІІ семестри