#ДЕНЬ_ЄДНАННЯ Свобода і відчуття гідності – одвічні риси кожного українця. День єднання – це свято, яке доводить те, що ми єдині і згуртовані, що ми одвічні борці за свободу. Сьогодні, 16 лютого, по всій Україні вирішуються національні прапори, одягаються вишиванки та лунає державний Гімн України. З цієї нагоди для всіх учнів Козацького НВК було проведено спільно з Будинком культури виховний захід “Єднання та воля – України щаслива доля!” Ми єдині! Слава Україні!!!
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273665198_1405833323166069_5475215244431003812_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273788437_1399752613808784_2248787865670206732_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273696492_487477232755327_6602220902459945938_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273983529_252972006994783_6785743081258653548_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273833504_318636693637451_2973208416812058293_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273864204_316548890506044_5214211043479703639_n.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/273830541_892300514777948_1251353887517438719_n.jpg)