2 лютого всі країни світу відзначають Всесвітній день водно- болотних угідь.
З метою виховання екологічної свідомості учнів та дбайливого ставлення до водних ресурсів у нашому навчальному закладі проведено екологічний урок з учнями, присвячений Дню водно-болотних угідь. Учні із цікавістю дивилися пізнавально-інформаційні презентації, а головне, зрозуміли, що збереження та стале використання водно-болотних угідь можливо лише за умови дбайливого ставлення до цих об’єктів, як запорука передачі здорового довкілля майбутнім поколінням. Також, долучалися до майстер класів із виготовлення лебедів та латаття білого, малювали малюнки тощо.
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/День-водно-болотних_угідь_2022-Латаття-біле.-Кліндух-Кіра-учениця-8-класу-735x1024.jpg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/День-водно-болотних_угідь_2022-Лебідь-із-паперу.-Юрченко-Янаучениця-6-класу--485x1024.jpeg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/День-водно-болотних_угідь_2022-Лебідь-із-паперу.-Кукотіна-Владислава-учениця-6-класу-768x1024.jpeg)
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2022/02/День-водно-болотних_угід_2022-Болото.-Тварини-що-живуть-у-болоті-Робота-учениці-7-кл.-Динник-Богдани--1024x698.jpg)