#Позашкільна_STEMосвіта_СумщиниSTEAMимо разом! Вихователі ДНЗ Козацького НВК активно залучають своїх вихованців до дослідницької роботи. Так, діти працюють у довготривалому проекті Міні-город на підвіконні. Кожен з цікавістю спостерігає за цілісним процесом вирощування рослин. Город на підвіконні дає змогу розвинути спостережливість, допитливість, виховувати екологічну культуру, дизайнерські якості і головне – дає приємні емоції від своєї роботи.
#Позашкільна_STEMосвіта_Сумщини
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2021/02/155049838_2162995897170035_4159294220880429856_n-800x500.jpg)