У Козацькому НВК прошла година спілкування “Жити в світі де є ВІЛ” для учнів 9-11 класів. Соціальний педагог Міхєєва Ю.М. ознайомила присутніх із сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІД у світі й Україні, сформувала толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей і розуміння шляхів запобігання розповсюдженню і подолання наслідків епідемії. Юлія Миколаївна дала зрозуміти, що тільки здоровий спосіб життя є гарантом запобігання ризику зараження.
“Жити в світі де є ВІЛ”
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-9be3455db92d76f92b15cbc025195930-V.jpg)