23 квітня 2021 року, в рамках декади предметів природничо-математичного циклу, було проведено Web-квест «Мільйонер з пелюшок». Учні 7-9 класів зробили перші кроки у розвитку своєї фінансової грамотності, виконували цікаві завдання дистанційно. За результатами змагання переможцем квесту став учень 9 класу Алексєєнко Захар, а учні 8 класу Павлюченко Максим та Головацький Ігор посіли ІІ та ІІІ місце відповідно.
Нагороди вже чекають переможців, а іншим учасникам бажаємо успіхів наступного разу.
Web-квест «Мільйонер з пелюшок»
![](https://k12.co.ua/wp-content/uploads/2021/04/178042866_2210484975754460_6096285039336375348_n-800x500.jpg)